Avistech: kontakt

Kontakt



Kontakty

najdete nás v areálu ZD Netřebice, v obci Netřebice, na půli cesty mezi Vlešínem a Kaplicí. Je to 19 km jižně od Českých Budějovic po silnici E55
Firma info@avistech.cz

Servis servis@avistech.cz
+420 724 033 481
Náhradní díly Iveta Hynková
servis@avistech.cz
+420 724 033 481
Info, Obchod Ing. Roman Guichen
roman@avistech.cz
+420 602 118 106
Obchod Marek Václavík
marek@avistech.cz
+420 778 737 269
Luboš Vasiliak
pavel@avistech.cz
+420 775 899 338

Martin Václavek
martin@avistech.cz
+420 778 542 523
Milan Barac

milan@avistech.cz
+420 608 227 286


Sídlo Avistech s.r.o.

Netřebice 131

382 32 Velešín

IČO: 26090520; DIČ:CZ26090520
.

Avistech s.r.o., Areál ZD Netřebice 131, 382 32 Velešín, Tel: +420 380 747 141-2, info@avistech.cz | Partnerské weby