Avistech: kontakt

Kontakt


Kontakty

najdete nás v areálu ZD Netřebice, v obci Netřebice, na půli cesty mezi Vlešínem a Kaplicí. Je to 19 km jižně od Českých Budějovic po silnici E55
Firma info@avistech.cz

Servis servis@avistech.cz
+420 724 033 481
Náhradní díly Iveta Hynková
servis@avistech.cz
+420 724 033 481
Info, Obchod Ing. Roman Guichen
roman@avistech.cz
+420 602 118 106
Obchod Marek Václavík
marek@avistech.cz
+420 778 737 269
Pavel Pomahač
pavel@avistech.cz
+420 775 899 338

Martin Václavek
martin@avistech.cz
+420 778 542 523
Sídlo Avistech s.r.o.
Netřebice 131
CZ-382 32 Velešín
Provozovna Avistech s.r.o.
Areál ZD
Netřebice 131
CZ-382 32 Velešín
IČO : 260 90 520 , DIČ CZ26090520
.

Avistech s.r.o., Areál ZD Netřebice 131, 382 32 Velešín, Tel: +420 380 747 141-2, info@avistech.cz | Partnerské weby