Avistech: profesionální zahradní, komunální a zemědělská technika

Dýňování s Avantem

Dýňování

Vaše technické zázemí

Zajišťujeme technické zázemí pro realizaci krajinných úprav, zemědělské práce, celoroční údržbu měst a obcí, údržbu zeleně a veřejných ploch, školkařství…

Nakladače a nosiče nářadí

multifunkční nakladač

Naše nakladače a nosiče nářadí AVANT a AGRIA patří mezi evropské špičky v oboru. Stejně tak i belgický ELIET se svou ucelenou řadou pro péči o trávníky:

Splňují ty nejnáročnější profesionální požadavky.

Sekačka - mulčovač - štípačka - štěpkovač

Základem péče o trávníky je samozřejmě sekačka a mulčovač. Nabízíme speciální sekačky a mulčovače pro méně dostupné a náročné terény. Příkopová sekačka britského výrobce McCONNEL je řešení pro bezproblémovou údržbu zeleně kolem cest a silnic. Mulčovač McCONNEL je vhodný pro velké zemědělské plochy tak i pro malé náročné terény. Na zpracování dřevní hmoty vám můžeme pomoci vybrat štěpkovač z řady ELIET. Tyto štěpkovače jsou určené pro profesionální nasazení, tak i zaručují dlouhověkost na větších zahradách. Štípačka BALARIO FORESTELO Vám pak pomůže zpracovat to, co štěpkovač ELIET nezvládne.

Zametače

Pro úklid měst po zimním období jsou dnes již běžné zametače - ať nesené zametače nebo nástavbové zametače. Doporučujeme praxí osvědčený německý zametač BEMA.
Veškerou techniku si můžete vyzkoušet na našich předváděcích akcích, které probíhají během celého roku po celé ČR.

Předváděcí akce

Na předváděcích akcích, které probíhají během celého roku, máte možnost vidět:

a další techniku v akci a vyzkoušet si je. Po dohodě je možné i nezávazné předvedení techniky v podmínkách zvolených zákazníkem, což umožňuje vhodnou volbu stroje pro určený charakter pracovního zatížení s ohledem na pohodlí.

Demopark Švamberk

Každoročně pořádáme v září podzimní předváděcí akci Demopark Švamberk. Tato akce se koná nedaleko Ševětína a je na ní k vidění a vyzkoušení průřez naším sortimentem:

multifunkční nakladač - demo

K dispozice je vždy tým odborníků.

Servis

Avistech s.r.o. zajišťuje ať již svým prostřednictvím nebo prostřednictvím našich prodejců a spolupracujících firem servis na námi nabízenou techniku po cele české republice. Tím, že spolupracujeme s prodejci a servisními místy jsme schopni zajistit velice krátkou reakční dobu servisu. V případě potřeby jsme schopni z velké části nabídnout našim zákazníkům po dobu opravy i náhradní stroje.

Poradenství a poprodejní servis je pro nás samozřejmostí, na kterou klademe velký důraz.

Půjčovna

Půjčovna slouží pro naše zákazníky, kteří si mohou za poměrně zajímavých podmínek zapůjčit nářadí ke svému základnímu nosiči.

Jednoosé nosiče nářadí

Multifunkčí nakladače

Nůžky, pily, frézy

  • McCONNEL - nůžky, kotoučové pily a příkopovou frézu nebo příkopovou frézu k příkopovým ramenům

Půjčovna nenabízí zapůjčení základních strojů – jednoosé nosiče nářadí AGRIA, multifunkční nakladače AVANT, traktory…).

.

Avistech s.r.o., Areál ZD Netřebice 131, 382 32 Velešín, Tel: +420 380 747 141-2, info@avistech.cz | Partnerské weby