Arboristika, zahradníci

Pracovní plošiny Leguan Lift jsou samojízdné pracovní plošiny, vhodné pro výškové práce ve špatně dostupných terénech. Arboristé často řeší prořez stromů na starých hřbitovech, kam se velká a těžká technika nedostane. Vlastní hmotnost pak přispívá při práci k zachování povrchů – stroj je díky malé vlastní hmotnosti neničí. A to platí třeba i o údržbě stromů v parcích a zahradách. 
Často se řeší i prořezy větví pod vysokým napětím. Tyto práce bývají ve velmi náročném a těžkém terénu. Plošina Leguan je schopna díky svým terénním vlastnostem se do těchto míst dostat a pracovat tam. 

Ukázka využití

Se samojízdnou plošinou Leguan je obsluha schopna pracovat na místech, kam by se s jinou nedostala. Stálý pohon všech čtyř kol umožňuje prostupnost těžkým terénem. S plošinami Leguan je možno pracovat ve vnitřních i stísněných prostorech.

Leguan plošiny kombinují dobré vlastnosti otočných a teleskopických plošin s ramenem. Navzdory kompaktním rozměrům Vám plošina Leguan nabídne jedinečný boční dosah a rozsah pohybu ramene.

Plošiny na výběr

No posts found!