Proč si vybrat zametač BEMA?

BEMA je německý výrobce zametačů a radlic, který byl založen v roce 1940. Od počátku je to rodinná společnost s citem pro detail. 

Ve třetí generaci vyvíjí produkty, které jednoduše inspirují. Ať už pro komunální účely nebo průmyslové podniky, ať už v zemědělství nebo na přistávací dráze letiště. S námi jako s lídrem na trhu v oblasti připojitelných zametacích strojů.

Důraz je vždy kladen na zákazníka – celosvětově. Oddaní zaměstnanci, mezinárodní prodejní tým a dlouhodobí dodavatelé zajišťují splnění všech přání.

Spolehlivost - funkčnost - inovace

Klíčové vlastnosti

Připojitelnost
BEMA nabízí řešení zametače na každý stroj, jež je vybaven zvedacím mechanismem a pohonem (hydraulikou či kardanovým hřídelem). Umíme připojit zametače na nakladače, komunální vozidla, vysokozdvižné vozíky, nákladní vozidla, traktory, nosiče nářadí, manipulátory … a spoustu jiného. 

Poměr cena a výkon
Porovnáme-li kvalitu zpracování a výkony produktů BEMA s pořizovací cenou, dostáváme velice zajímavý poměr – ve prospěch zákazníka.   

Sofistikovanost  
Stroje BEMA jsou vyvíjeny na základě dlouholetých zkušeností. Časem se samozřejmě objevilo plno slepých uliček, ale bez nich by BEMA nebyla v současnosti leadrem na trhu s touto technikou. 

 

Zametač na vozidlo

Agregace vpředu na desku 
Pohon hydraulicky
Stranové natáčení, sběr

Zametač na vysokozdvih

Agregace na palet.vidle 
Pohon hydraulicky

Zametač na traktor

Agregace na tříbod traktoru
Možnost připojení vpředu / vzadu
Stranové natáčení, sběr

Vyberte si zametač Bema