Třídící síta CZ SCREEN

Proč si vybrat třídící síta CZ SCREEN?

Firma Cz Screen byla založena v roce 2011. Od počátku se firma zabývá vlastní konstrukcí sít. Díky tomuto a díky mnohaletým zkušenostem se postupně dostala na špičku v tomto oboru.     

Ročně je vyrobeno a prodáno cca 200 sít nejen v České republice ale i v celém světe – jako například Německo, Francie, Itálie, Španělsko, Belgie, Velká Británie, Spojené státy, Austrálie a Rusko.

Firma CZ SCREEN vyrábí jak vibrační tak i bubnová třídící síta. Umíme Vám tak nabídnout technologii určenou přímo na třídění Vašeho materiálu ve Vašci podmínkách

Efektivita - Výkon - bezpečnost - kvalita

Klíčové vlastnosti

Jakou technologii třídění si vybrat?


Vibrační třídiče
Vibrační síta nabízí vysokou produktivitu práce, nízké náklady na pořízení, provoz a údržbu, dále pak nabízí vysokou spolehlivost. Vibrační třídiče jsou vhodné zejména na třídění hrubších materiálů, stavebních sutí, zemin, ornice, různých odpadů, štěpek. A v neposlední řadě jsou vibrační třídiče vhodné například na odprášení kamenů. 

Bubnové třídiče
Bubnové třídiče jsou vhodné na materiály, které je potřeba třídit opravdu precizně a nebo tyto materiály potřebují na vytřídění delší čas. Dráha, kterou urazí zrno při průchodu bubnovou třídičkou je až 10x delší v porovnání s vibrační třídičkou. Toto se hodí například pro třídění plastů, různých granulátů, všemožných drcených odpadů apod. Bubnové třídičky jsou vhodné na třídění kompostů a ornice, nejsou ale vhodné na třídění stavebních sutí.  

U obou technologií třídění lze třídit materiál na dvě a nebo i více frakcí v jednom procesu.