Kontakty

Obchod

Asistentka prodeje
Zuzana Havelková
Tel: +420 606 638 925
Mail : info@avistech.cz

Prodej, vlastní výroba
Roman Guichen – celá ČR
Tel: +420 602 118 106
Mail : roman@avistech.cz

Plošiny Leguan, zametače BEMA 

Petr Bindr – celá ČR
Tel: +420 777 468 938
Mail: petr@avistech.cz 

 

Nakladače Avant
zametače Bema
třídičky CZ SCREEN
stroje ECLIP


Marek Václavík
jižní Čechy
Tel : +420 778 737 269
Mail : 
marek@avistech.cz


Václav Zelenka
– západní Čechy
Tel : +420 608 227 286 
Mail : vaclav@avistech.cz

Pavel Henzl – severní Čechy
Tel : +420 770 163 266
Mail : pavel@avistech.cz

Martin Václavek
– Morava
Tel : +420 778 542 523
Mail : martin@avistech.cz

 

Servis

Miroslav Bek
Tel: +420 724 033 481
Mail : servis@avistech.cz

 

Náhradní díly

Ondřej Petroušek
Tel : +420 777 364 166
Mail : ondrej@avistech.cz

Fakturace

Bc. Kateřina Brousková
Tel : +420 602 455 327
Mail : katerina@avistech.cz

Půjčovna strojů a nářadí

Tomáš Soukup
Tel : +420 778 464 223
Mail : pujcovna@avistech.cz

Střediska

Praha – půjčovna, servis, prodej strojů

Avistech s.r.o.
Českobrodská 876/48
CZ – 190 00 Praha 9 Hloubětín
+420 771 241 301 – Martin Melichar
praha@avistech.cz

Kostelec na Hané – půjčovna, servis, prodej strojů

Avistech s.r.o.
Ul. 8. Května
CZ – 798 41 Kostelec na Hané
+420 778 959 124 – Michal Kamínek
kostelec@avistech.cz 

Novinky

Lesnický den v Ralsku 2022

Chtěli bychom Vás pozvat na ukázku nakladačů a nosičů nářadí Avant spolu s pracovními plošinami LEGUAN LIFTS. Ukázka bude zaměřena na lesnické práce a práce v

podrobnosti »