O nás

Vážení zákazníci,

jmenuji se Roman Guichen a firmu Avistech s.r.o. jsem založil v roce 2005. Avistech s.r.o. se zabývá prodejem a servisem finských nakladačů Avant Tecno, finských plošin LEGUAN LIFT, německých zametačů BEMA. Jsme výrobce strojů na ekologickou likvidaci plevele a mytí městského mobiliáře ECLIP, překopávačů kompostu AVP a dalších zajímavých strojů. Letos jsme do svého portfolia zařadili špičkové české třídičky CZ SCREEN. Dále provádíme servis prodávaných strojů a letos startujeme nový projekt Půjčovna strojů a nářadí.

Naše zkušenosti se stroji sahají až do roku 1998, kdy jsem začal podnikat. Začátky byly těžké, ale v roce 2005 se nám podařilo získat zastoupení finského výrobce Avant Tecno OY na českém trhu. Letos tedy slaví Avistech s.r.o. 15 let na trhu. Svou práci hodnotíme ne počtem prodaných strojů, ale počtem spokojených zákazníků – vás.

Jako dárek jsme sobě i vám dali nové působiště. Od dubna 2020 působíme na nové adrese – Rudolfovská 200/90, 370 01 České Budějovice. Areál je nedaleko centra Českých Budějovic, 5 minut od dálnice D3. Nabízí více jak 2 500 metrů čtverečních kryté plochy. Zde vám rádi předvedeme, co naše stroje umí.

Servisně i obchodně pokrýváme celou Českou republiku. V každém kraji máme svého obchodního zástupce, jež je připraven vám odpovědět na vaše dotazy.

Se servisem jsme vám schopni pomoci v současné době z Českých Budějovic, Žebráku a Kostelce na Hané.

Rádi vás u nás přivítáme a těšíme se na spolupráci.

 

Roman Guichen, jednatel

Novinky

Lesnický den v Ralsku 2022

Chtěli bychom Vás pozvat na ukázku nakladačů a nosičů nářadí Avant spolu s pracovními plošinami LEGUAN LIFTS. Ukázka bude zaměřena na lesnické práce a práce v

podrobnosti »