Reklamní agentury, montážní firmy

Pracovní plošiny Leguan Lift jsou samojízdné pracovní plošiny, vhodné pro výškové práce ve špatně dostupných terénech. Reklamní agentury řeší často montáž reklamní bannerů a poutačů v těžko dostupných místech. Dále vlastní hmotnost přispívá k snadné přepravě plošiny namísto realizace. 

Montážní firmy zabývající se například montáží LED osvětlení uvnitř hal a objektů často naráží na problém, že hala je plná technologie a oni potřebují instalovat osvětlení přímo nad tou technologií. Což ale systém nůžkových plošin neumožňuje. I zde pak plošiny Leguan vynikají díky velkému bočnímu dosahu. Je tak možné se zapatkovat mezi stroji a pracovat nad nimi. 

Ukázka využití

Se samojízdnou plošinou Leguan je obsluha schopna pracovat na místech, kam by se s jinou nedostala. Stálý pohon všech čtyř kol umožňuje prostupnost těžkým terénem. S plošinami Leguan je možno pracovat ve vnitřních i stísněných prostorech.

Leguan plošiny kombinují dobré vlastnosti otočných a teleskopických plošin s ramenem. Navzdory kompaktním rozměrům Vám plošina Leguan nabídne jedinečný boční dosah a rozsah pohybu ramene.

Plošiny na výběr

No posts found!